Szkolny konkurs dla klas podstawowych „Eko odkrywcy” – zobacz nagrody do wygrania

Szkolny konkurs dla klas podstawowych „Eko odkrywcy” – zobacz nagrody do wygrania

Aby zostać eko odkrywcą, klasy podstawowe muszą ciężko pracować przez rok. Muszą zebrać dane o środowisku, a następnie stworzyć obraz tego, jak wygląda środowisko z punktu widzenia dzieci. Obrazy są wykorzystywane do rywalizacji o główną nagrodę w szkolnym konkursie, w którym uczniowie mogą głosować na swoje ulubione zdjęcie.

Jest to konkurs dla dzieci z klas przedszkolnych do klas podstawowych. Szkoła będzie podzielona na cztery grupy wiekowe, szkoły podstawowe, średnie i zawodowe. Każdy uczeń otrzyma mapę z informacjami o środowisku i eko-wszechświatach, którą można wykorzystać w swojej klasie jako inspirację do edukacji ekologicznej. Uczniowie będą musieli rozwiązywać w swoich klasach problemy związane z przedmiotami ekologii, ochrony środowiska i ekonomii, aby zdobyć nagrody.

Musimy iść do szkoły. Powinniśmy chodzić do szkoły w sposób bardziej przyjazny dla środowiska. I możemy to zrobić, uczestnicząc w projektach naszych szkół. Nasi uczniowie poprawią swoje życie i środowisko, jeśli to zrobimy.

„Eko odkrywcy” to uczniowie szkół podstawowych (projekty szkolne), którzy decydują się połączyć swój własny projekt szkolny z projektami innych dzieci i uczestniczyć w globalnym, ekologicznym projekcie przyrodniczym.

Szkolny konkurs będzie nosił nazwę „Eko odkrywcy” – zobacz nagrody do wygrania. Uczniowie mogą zgłosić projekt, który już stworzyli iw którym chcą wziąć udział. Uczniowie mogą również podać informacje o swoim projekcie za pośrednictwem strony internetowej konkursu.

Celem tego projektu jest budowanie świadomości w społeczności szkolnej, że istnieją zwycięzcy i przegrani.

Pomysł polega na stworzeniu czegoś poza konkursem, w którym moglibyśmy zobaczyć, jak niektórzy z naszych obecnych uczniów budują świadomość problemów środowiskowych. Nazywamy go „odkrywcami ekologii”, ale naszym celem jest zaangażowanie dzieci w ten projekt w ramach ich programu studiów społecznych.

Konkurs przeznaczony jest dla klas podstawowych, zlokalizowanych na odległej wyspie, w których dzieci muszą pisać artykuły, aby zostać uznanym za „Eco Explorers”.

Konkurs zaprasza uczniów szkół podstawowych do odkrywania ekologii i uczenia się, jak możemy chronić planetę.

Konkurs to konkurs. Przykładem tego jest konkurs szkolny. Zaprasza dzieci do współzawodnictwa w różnych wyścigach, sportach, grach i innych zajęciach. Pomoże im to rozwinąć swój fizyczny charakter i jednocześnie pokochać naturę, podczas gdy poznają ekologię naszej planety i jak możemy ją chronić.

Konkurs dla szkoły w konkursie „Eko odkrywcy” ma na celu zwrócenie uwagi na wagę zagadnień ochrony środowiska. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną, a pierwszą nagrodę zdobędzie klasa z naszej szkoły podstawowej, ALA Kindergarten, której dyrektorem jest Robert van Veggeling z „Kindergarten Vandam”.

Nasz szkolny projekt polega na zbieraniu i analizowaniu danych z otoczenia naszej szkoły. Chodzi o to, aby zobaczyć, ile rzeczy jest w szkole i ile jest odpadów. Jest to dla nas ważne, ponieważ powinniśmy mieć świadomość, jakie odpady produkujemy.

Po pół roku zebrałem wystarczająco dużo danych ze środowiska i stwierdziłem, że w naszej szkole jest dużo zielonych odpadów, ale na przykład są ludzie, którzy zużywają tyle wody, że do połowy przyszłego roku będziemy potrzebujesz dodatkowego źródła, aby to wszystko nadążyć. Aby uniknąć tego problemu, może pewnego dnia nasi nauczyciele zainwestują w budowę centrum recyklingu tuż obok szkoły, ponieważ w ten sposób nie będą musieli kupować tylu plastikowych butelek, co zwykle podczas ferii wiosennych.