Zwycięzcą wyjazdu na Zieloną Szkołę został projekt „Future Designers”!

Zwycięzcą wyjazdu na Zieloną Szkołę został projekt „Future Designers”!

Ekscytujące czasy! Zwycięzcą wyjazdu na Zieloną Szkołę został projekt Future Designers! Projekt Future Designers, zrealizowany przez młodych ludzi, jest jednym z najbardziej innowacyjnych projektów młodzieżowych w Polsce.

Future Designers to elastyczna platforma społecznościowa skupiająca się na łączeniu młodych ludzi ze sferą designu. Projekt stara się inspirować młodzież do rozwijania swoich możliwości twórczych poprzez dostarczanie mu nowych narzędzi i technologii do wykorzystania.

Wygranie przez projekt Future Designers wyjazdu na Zieloną Szkołę jest świadectwem jego sukcesu na poziomie naczelnym. Wyseywanie się spośród konkurencji reprezentujących różne projekty polskiego społeczeństwa i zdobycie zwycięskiego miana na Zielonej Szkole świadczy inteligencji i innowacyjności uczestników projektu.

Wyjazd na Zieloną Szkołę jest swoistym prezentem specjalnym dla wszystkich członków ekipy Future Designers i bardzo prawdopodobne, że doprowadzi on do oszałamiających nowych możliwości dla pozostałych uczestników projektu.

Mimo to, że osiągnięcia Future Designers są już wielkie, to najlepsze dopiero przed nimi! Sukces ten zainspiruje je do kontynuowania swojego zamišlania, co do tego projektu, i będzie stanowić impas dowodzący ich entuzjasmu oraz zaangażowania.

Jesteśmy zachwyceni ów wynikiem i gratulujemy młodzieży tworzącej projekt Future Designers! Trzymamy kciuki za ich następne osiagnięcia.

Zwycięzcą wyjazdu na Zieloną Szkołę został projekt Future Designers! Wszyscy uczestnicy wyjazdu z godnym podziwu zaangażowaniem wykazywali się niezwykłymi projektami.

To już trzecia edycja, dzięki której młodzież szkolna może zaprezentować swoje pomysły i innowacje oparte na działaniu zrównoważonym. Przez cały tydzień uczestnicy łączyli wprowadzanie technologii, gospodarkę, kształtowanie polityk i narzędzi do projektowania przyjaznych dla środowiska produktów.

Uczestnicy Zielonej Szkoły walczyli ze sobą i przedstawiali swoje pomysły do profesjonalnego jury, składającego się z ekspertów zajmujących się ochroną środowiska. W finale odbyto się zacięty pojedynek pomiędzy trzema projektami: „Say No to Plastic”, „Treelight” i ostatecznie wygrywającym „Future Designers”, którego pełny skład tworzy dziewięcioro mikro-prezesów – młodych ludzi, którzy szeroko omówili swoje programy i byli odpowiedni pod względem wiedzy i umiejętności.

Projekt „Future Designers” inspiruje społeczeństwo do ostrożnego wykorzystywania zasobów oraz integracji szacunku dla środowiska we wszystkie aspekty życia. Propozycja ich benchmarku przesunie przedmieście do gospodarki obiegu zamkniętego, co oszczędzi spore ilości energii, a samo miasto stanie się bardziej efektywne pod względem energii i bardziej przystosowane do potrzeb ludności.
Nadeszła wielka chwila – Zwycięzcą wyjazdu na Zieloną Szkołę, organizowanego przez firmę TAU-TECH, został projekt Future Designers! Cieszymy się, że to właśnie ich inicjatywa została doceniona i otrzyma szansę uczestniczenia w tym pięknym, edukacyjnym wydarzeniu.

Projekt Future Designers ma na celu zmotywowanie młodych ludzi do wykorzystania nowoczesnych technologii do tworzenia i rozpowszechniania nowatorskich projektów. Ich idee, pomysły oraz kreatywność sprawiły, że pozbawili oni konkurencji w wyścigu.

Trzyosobowe jury składające się z przedstawicieli firm TAU-TECH oraz Tomorrow Technologies, wyróżniło projekt Future Designers za jego potencjał oraz możliwość realizacji napotykających się codziennie problemów. Przyznali także projektowi Inspire Award – specjalną nagrodę dla najbardziej kreatywnego i innowacyjnego projektu.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas przyszłorocznego Zielonego Lata! Z pewnością będzie to niezapomniane i otwierajace oczy na nowe horyzonty doświadczenie dla każdego uczestnika. Oprócz uczestników wezmą także udział nauczyciele, mentorzy i eksperci, którzy pomogą zrealizować innowacyjne pomysły.

Ze swojej strony jesteśmy dumni, że możemy ofiarować młodym ludziom tego typu okazje do rozwoju. Nasze wiara w to, aby młodzi ludzie mogli poprzez edukacje i motywacje stać się liderami swojego otoczenia dalsza jest silna jak nigdy dotąd.